GÖREV YAPMIŞ KAYMAKAMLARIMIZ
 
 
Adı Soyadı
 
Göreve Başlama Tarihi
 
Görev Bitiş Tarihi
 
Bayram GALE
 
02/09/2013
 
06/08/2015
 
Nuri ÖZDER
 
06/08/2015
 
01/10/2015
 
Bayram GALE
 
02/10/2015
 
15/12/2016
 
Dr. Oktay KAYA
 
28/12/2016
 
Halen