2018/2019 Eğtim Öğretim yılı 1. dçönem sonu karne dağtımı programı Sayın Valimiz Ersin YAZICI, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai KAFAOĞLU, Kaymakamımız Dr. Oktay KAYA, ,İl Milli Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan AVCI, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim ÇELİK'in katılımları ile Fevzi Çakmak İlkokulnda 18.01.2019 tarihinde gerçekleştirildi.
 
2018-2019 Eğitm-Öğretim yılının ilk döneminin sona ermesiyle birlikte binlerce öğrenciyi karne heyacanı sardı. İlk olarak Fevzi Çakmak İlkokulu 1. ve 2. sınıf öğrencilerini ziyaret eden Sayın Valimiz Ersin YAZICI ve protokol üyeleri öğrencilerle yakından ilgilendiler ve öğrencilere karnelerini dağıttılar akabinde anasınıfı öğrencilerinin karne sevinçlerine ortak oldular.
 
Ayrıca karne dağıtımı sırasında Sayın Valimiz Ersin YAZICI öğrencilerimizi tebrik ederek tatillerini iyi geçirmelerini diledi ve kitap okumaları tavsiyelerinde bulundu.
 
Çoşku ve heyecan içerisinde gerçekleşen karne dağıtımı programı sonrasında Sayın Valimiz Ersin YAZICI ve protokol üyeleri okul idaresi ve öğretmenler ile birlikte toplantı yaparak okuldan ayrılmışlardır.